Рейтинг

Оновлено: 04.02.2021

          Рейтинг       
          студентів для призначення академічних стипендій       
                 
                 
Факультет бізнесу і права            
  перший (бакалаврський) рівень вищої освіти      
1 курс            
015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)  
12-101 група           Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Москаленко Анастасія Сергіївна     74,00   74,00
2  Комісарова Яна Андріївна       68,88   68,88
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)          
12-111 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Савченко Анастасія Сергіївна     83,71   83,71
2  Вирвихвіст Віталій Сергійович     79,29   79,29
3  Плужнік Аліна Сергіївна       69,00   69,00
                 
241 Готельно-ресторанна справа            
12-121 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Панова Анна Вадимівна       83,86   83,86
2  Солов'янова Дар'я Сергіївна     72,57   72,57
3  Лось Валентин Олександрович     70,14   70,14
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування          
12-131 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Мельников Всеволод Юрійович     91,86   91,86
2  Грецький Дмитро Валентинович     86,29   86,29
3  Луценко Юлія Вікторівна       77,29   77,29
                 
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність          
12-151 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Петренко Даяна Олександрівна     91,00   91,00
2  Шеін Богдан Леонідович       85,86   85,86
                 
                 
081 Право                
12-182 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Мезіна Аліна Андріївна       96,22   96,22
2  Горо Єлизавета Сергіївна       83,22   83,22
3  Полякова Ксенія Костянтинівна     83,00   83,00
4  Прокопчук Сергій Анатолійович     81,11   81,11
5  Кашичев Ігор Віталійович       72,67   72,67
6  Дука Микола Сергійович       66,33   66,33
                 
                 
                 
2 курс            
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)          
12-211 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Лукасишена Олександра Русланівна     93,09   93,09
2  Мельник Катерина Олександрівна     85,18   85,18
                 
241 Готельно-ресторанна справа            
12-221 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Осадчий Олександр Олександрович     92,89   92,89
2  Гергеман Валерія Євгенівна     85,33   85,33
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування          
12-231 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Винтовкіна Вероніка Віталіївна     91,78 1,00 92,78
2  Музичук Олена Володимирівна     91,22 0,20 91,42
3  Мороз Владислав Володимирович     91,22   91,22
                 
292 Міжнародні економічні відносини            
12-241 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Романчук Олександр Сергійович     91,29   91,29
                 
242 Туризм                
12-261 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Козлова Анастасія Володимирівна     78,36   78,36
2  Юдін Ілля Дмитрович       67,55   67,55
                 
051 Економіка. Спеціалізація: бізнес-економіка          
12-271 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Пащенко Михайло Сергійович     74,78   74,78
                 
081 Право                
12-282 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Сіомашко Яна Андріївна       87,70   87,70
2  Алексєєва Єлізавета Анатоліївна     86,40   86,40
3  Швець Наталія Володимирівна     86,30   86,30
                 
073 Менеджмент              
12-291 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Лавроненко Владислав Олександрович     89,78 0,50 90,28
2  Ліканова Анна Олегівна       89,56 0,50 90,06
3  Нечаєв Олександр Вікторович     88,11   88,11
4  Каштелян Олександр Сергійович     75,67   75,67
5  Лазаренко Сергій Сергійович     67,44   67,44
                 
3 курс            
015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства). Спеціалізація: технічний сервіс машин
12-302 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Соколовський Віталій Вікторович     92,22   92,22
2  Хандусь Аліна Андріївна       82,89   82,89
3  Юзва Станіслав Михайлович     73,22   73,22
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології). Спеціалізація: конструювання та моделювання одягу  
12-311 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Губочко Олексій Андрійович     92,60   92,60
                 
241 Готельно-ресторанна справа            
12-321 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Ященко Катерина Ігорівна       85,57   85,57
2  Лиманець Богдан Ігорович       81,43   81,43
3  Любашенко Антон Анатолійович     79,57   79,57
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування          
12-331 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Шепотіло Владислав Олександрович     94,22   94,22
2  Рибак Владислава Сергіївна     93,56   93,56
3  Маєвський Володимир Дмитрович     76,11   76,11
                 
292 Міжнародні економічні відносини            
12-341 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Пшонько Леся Олегівна       89,63 1,00 90,63
                 
242 Туризм. Спеціалізація: міжнародний туризм          
12-361 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Лихошерсна Катерина Олегівна     92,78   92,78
2  Полякова Олена Дмитрівна       90,11   90,11
                 
293 Міжнародне право              
12-381 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Пацкан Олександра Вікторівна     83,56   83,56
                 
081 Право. Спеціалізація: правове забезпчення господарської діяльності        
12-382 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Козій Аліса Олександрівна       84,50   84,50
2  Марченко Таісія Альфредівна     79,70   79,70
                 
073 Менеджмент. Спеціалізація: бізнес-адміністрування          
12-391 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Плєшівцева Анастасія Павлівна     92,25   92,25
2  Семенюк Антон Віталійович     88,25   88,25
3  Черняков Данило Дмитрович     70,00   70,00
4  Склезь Фадей Олександрович     68,88   68,88
                 
4 курс            
                 
015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства). Спеціалізація: автосервіс
12-402 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Лук'янченко Катерина Андріївна     84,50   84,50
2  Карташов Дмитро Юрійович     84,50   84,50
3  Костельнюк Іванна Анатоліївна     83,88   83,88
4  Скакун Володимир Сергійович     83,88   83,88
5  Кулагіна Діана Юріївна       77,00   77,00
6  Вергун Микола Вікторович     75,38   75,38
7  Федоренко Валерія Юріївна     71,75   71,75
8  Ровкова Марія Сергіївна       61,25   61,25
                 
014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології) Спеціалізація: конструювання та моделювання одягу  
12-411 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Лєпкіна Наталія Іванівна       84,75   84,75
2  Драбовська Любов Вікторівна     83,38   83,38
3  Москаленко Олексій Едуардович     73,75   73,75
4  Подосьонов Василь Олегович     73,00   73,00
5  Козачок Вадим Геннадійович     63,25   63,25
                 
241 Готельно-ресторанна справа. Спеціалізація: курортна справа        
12-421 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Іскра Олеся Олегівна       67,25   67,25
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування          
12-431 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Крапівнікова Анастасія Віталіївна     93,80   93,80
                 
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність          
12-451 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Холодняк Валерія Сергіївна     92,00   92,00
                 
242 Туризм. Спеціалізація: міжнародний туризм          
12-461 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Коломоєць Анна Володимирівна     84,40   84,40
                 
051 Економіка (Економіка підприємства)            
12-471 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Клименко Анастасія Олександрівна     92,00   92,00
                 
081 Право. Правове забезпечення господарської діяльності        
12-482 група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Харланова Альона Сергіївна     94,10   94,10
2  Кузьміч Ганна Русланівна       83,30   83,30
3  Слюсарь Дар'я Віталіївна       79,20   79,20
                 
                 
  другий (магістерський) рівень вищої освіти      
1 курс            
015.37 Професійна освіта (Аграрне випробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчових технологій)
12-102М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Єршова Анастасія Олександрівна     79,71   79,71
2  Мазуренко Олександр Григорович     77,43   77,43
3  Литвиненко Анна Володимирівна     72,00   72,00
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)          
12-111М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Корягіна Єлизавета Вікторівна     88,29   88,29
2  Спільний Владислав Сергійович     85,57   85,57
3  Гаврилюк Іван Сергійович       84,71   84,71
4  Холявко Микола Максимович     71,00   71,00
                 
071 Облік і оподаткування              
12-131М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Щербина Анастасія Євгенівна     77,00   77,00
                 
281 Публічне управління та адміністування            
12-151М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Ніколаєнко Едуард Вікторович     83,71   83,71
                 
242 Туризм                
12-161М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Осипова Ольга Олегівна       87,57   87,57
                 
051 Економіка                
12-171М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Фогель Поліна Олегівна       93,71   93,71
                 
073 Менеджмент              
12-191М група              
              Бал  
    Прізвище, ім'я, по батькові       Середній бал      
            (складник)  Додатковий Рейтинговий
            успішності     
                 
1  Соловйов Нікіта Андрійович     95,60   95,60