Рейтинг

Оновлено: 01.07.2019

Рейтинг студентів літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р. факультету економіки і менеджменту

015.20 Професійна освіта (Транспорт)

ПІБ

Середній бал (складник) успішності

Додатковий бал

Рейтинговий

1

Соколовський Віталій Вікторович

78,00

 

78,00

015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства)

1

Хандусь Аліна Андріївна

82,64

 

82,64

014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

1.

Губочко Олексій Андрійович

80,30

 

80,30

241 Готельно-ресторанна справа

1.

Любашекно Антон Анатолійович

74,00

 

74,00

2.

Лиманець Богдан Ігорович

68,80

 

68,80

072 Фінанси, банківська справа та страхування

1

Рибак Владислава Сергіївна

89,75

 

89,75

2

Шепотіло Владислав Олександрович

88,63

1,00

89,63

3

Біляєва Валентина Юріївна

71,88

 

71,88

4

Маєвський Володимир Дмитрович

68,71

 

68,71

292 Міжнародні економічні відносини

1

Пшонько Леся Олегівна

75,29

 

75,29

242 Туризм

1

Лихошерсна Катерина Олегівна

86,40

 

86,40

2

Момот Олександра Олександрівна

81,70

 

81,70

073 Менеджмент

1

Плєшівцева Анастасія Павлівна

91,13

 

91,13

2

Склезь Фадей Олександрович

83,75

 

83,75

3

Семенюк Антон Віталійович

81,50

 

81,50

4

Черняков Данило Дмитрович

78,00

 

78,00

015.20 Професійна освіта (Транспорт)

1.

Калугер Сергій Михайлович

81,85

 

81,85

2.

Дрогобицький Олег Тарасович

80,85

1,00

81,85

015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства)

1

Скакун Володжимир Сергійович

86,45

 

86,45

2

Костельнюк Іванна Анатоліївна

81,18

 

81,18

3

Лукянченко Катерина Андріївна

79,82

 

79,82

4

Вергун Микола Вікторович

78,45

1,00

79,45

5

Кулагіна Діана Юріївна

71,36

 

71,36

241 Готельно-ресторанна справа

1

Іскра Олеся Олегівна

69,91

 

69,91

2

Гресь Артем Олександрович

69,82

 

69,82

014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології)

1

Лєпкіна Наталія Іванівна

84,00

1,00

85,00

2

Білас Надія Степанівна

76,46

 

76,46

072 Фінанси, банківська справа та страхування

1

Крапівнікова Анастасія Віталіївна

94,62

1,00

95,62

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

1

Холодняк Валерія Сергіївна

85,08

 

85,08

242 Туризм

1

Коломоєць Анна Володимирівна

80,90

 

80,90

073 Менеджмент

1

Велічко Ганна Анатоліївна

81,33

 

81,33

015.20 Професійна освіта (Транспорт)

1

Бутівчак Максим Юрійович

88,17

 

88,17

2

Вакуленко Олександр Олександрович

85,83

 

85,83

015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва та переробка продуктів сільського господарства)

1

Балан Марія Миколаївна

94,70

1,00

95,70

2

Єршова Анастасія Олександрівна

93,10

 

93,10

3

Мороз Каріна Євгенівна

91,80

 

91,80

4

Ковальчина Діана Віталіївна

80,60

 

80,60

5

Вознюк Георгій Сергійович

71,70

 

71,70

6

Біляченко Владсилав Юрійович

63,90

 

63,90

014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології)

1

Гнатюк Каріна Олександрівна

91,89

1,00

92,89

2

Олійник Ірина Петрівна

83,60

 

83,60

3

Спільний Владислав Сергійович

81,30

 

81,30

4

Лопухова Вероніка Михайлівна

80,00

 

80,00

5

Корягіна Єлизавета Вікторівна

77,50

 

77,50

241 Готельно-ресторанна справа

1

Перегибенко Ангеліна Олександрівна

92,27

1,00

93,27

242 Туризм (організація рекреаційних комплексів)

1

Гунько Данило Павлович

86,50

 

86,50

051 Економіка

1

Литвиненко Анна Володимирівна

86,30

1,00

86,30

2

Пасічник Владислав Сергійович

71,60

 

71,60

073 Менеджмент

1

Скиба Анастасія Ігорівна

90,27

0,5

90,77

015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва та переробка продуктів сільського господарства)

1

Юдін Віталій Сергійович

97,00

 

97,00

2

Чарнецький Євгеній Ігорович

89,86

1,00

90,86

3

Соколянська Людмила Вікторівна

83,71

 

83,71

4

Харчій Вікторія Василівна

71,71

 

71,71

014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології)

1

Димніч Юлія Вікторівна

98,00

1,00

99,00

2

Єременко Ірина Сергіївна

96,29

 

96,29

3

Швець Анна Михайлівна

91,71

 

91,71

4

Макортет Антоніна Геннадіївна

90,71

 

90,71

5

Костюченко Вікторія Василівна

87,86

 

87,86

6

Онищук Фаїна Іванівна

75,57

 

75,57

7

Терещенко Ульяна Юріївна

71,29

 

71,29

8

Твалтвадзе Надія Григорівна

70,14

 

70,14

241 Готельно-ресторанна справа

1

Басалаєв Роман Олексійович

94,29

1,00

95,29

2

Грицай Олена Костянтинівна

91,86

 

91,86

3

Василенко Юлія Вадимівна

81,71

 

81,71

4

Яржемська Єлизавета Володимирівна

79,43

 

79,43

281 Публічне управління та адміністрування

1

Калюжна Наталя Олександрівна

93,71

 

93,71

2

Прокопчук Олена Дмитрівна

92,57

 

92,57

3

Хван Денис Володимирович

92,14

1,00+1,00

94,14

4

Звонарьова Олена Іванівна

90,29

 

90,29

5

Танська Анна Олександрівна

84,71

 

84,71

6

Гринь Олександр Володимирович

75,14

 

75,14

242 Туризм

1

Кузнецов Андрій Сергійович

91,50

1,00

92,50

2

Бондарчук Олена Ігорівна

91,88

 

91,88

051 Економіка

1

Москаль Анна Олександрівна

92,29

1,00

93,29

2

Водяницька Олена Сергіївна

90,43

0,5

90,93

3

Веретьонова Анастасія Вікторівна

82,43

 

82,43

4

Пузанова Яна Андріївна

74,86

 

74,86

5

Ємець Олена Анатоліївна

70,43

 

70,43

073 Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

1

Капліна Євгенія Олегівна

91,14

 

91,14

2

Александрова Анастасія Анатоліївна

75,14

 

75,14

073 Менеджмент (Управління навчальним закладом)

1

Артемова Ольга Віталіївна

91,00

 

91,00