Церемонія нагородження

Оновлено: 19.12.2019

8 травня у Херсонському державному університеті відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Фізика і життя». Вже 10-й рік поспіль цей конкурс проводиться кафедрою фізики та методики її навчання ХДУ.

Зазначимо, що відбірковий тур для команд 7-9-х класів, пройшов 16 квітня 2019 року на базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ. Було подано 17 заяв із 12 освітніх закладів міста Херсона: Херсонські гімназія №1, №3, Херсонський ліцей журналістики, економіки та права, Сонячний НВК №43, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №4, №28, №36, З№44, №47, №53, спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів №52, №30 (7 клас – 10 команд, 8 клас – 4 команди, 9 клас – 3 команди), що становило близько 70 учасників. У фіналі, який відбувся 07 травня 2019 року на базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, взяли участь 11 команд із 7 освітніх закладів м. Херсона: Херсонський ліцей журналістики, економіки та права, Сонячний НВК №43, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №36, №44, №53, спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів №52, №30 (7 клас – 6 команд, 8 клас – 2 команди, 9 клас – 3 команди), що становило близько 45 учасників.

У поточному навчальному році у межах конкурсу «Фізика і життя - 2019» 06 травня 2019 року на базі Херсонського державного університету відбулися змагання між командами 10 класу, у який прийняли участь 3 команди: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52, Херсонський ліцей журналістики, економіки та права, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 із загальною кількістю учасників 10 осіб.

За результатами змагань відбіркового туру та фіналу були отримані такі результати:

1-е місце у конкурсі «Фізика і життя - 2019» здобули наступні команди:

7-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради у складі:Білоус Альберт, Шевченко Артем, Романова Єлизавета, Зенкіна Катерина (керівник – учитель фізики І.Ф. Лушнікова);

7-го класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради у складі: Кудря Анастасія, Ринденко Тетяна, Снітко Максим, Харланов Іван (керівник – учитель фізики Г.В. Трофімова).

8-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради у складі: Піпякіна Анастасія, Глазиріна Валерія, Дудка Поліна, Корняков В’ячеслав (керівник – учитель фізики В.В. Гондар).

9-го класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради у складі: Хоменко Катерина, Кравчук Богдан, Гінзбург Данііл, Бєлобров Борис (керівник – учитель фізики Л.М. Ступка).

10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради у складі: Жульов Данііл, Сапунова Єлизавета, Тихоненко Анастасія, Карпасюк Олександр, Топіха Анастасія (керівник – учитель фізики Н.М. Мясоєдова).

2-е місце у конкурсі «Фізика і життя - 2019» здобули наступні команди:

7-го класу Сонячного навчально-виховного комплексу №43 Херсонської міської ради у складі: Посідзей Єлизавета, Марчук Кирило, Мазуренко Дмитро (керівник – учитель фізики Л.В. Холод).

7-го класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради у складі: Пуляєв Микита, Назаренко Михайло, Вінник Іван, Дмітрієв Олександр (керівник – учитель фізики Л.М. Ступка).

8-го класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради у складі: Артемчук Максим, Біла Марина, Тавожнянський Владислав, Тіманова Маргарита (керівник – учитель фізики О.В. Вінник).

9-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради у складі: Базилевська Ганна, Думич Анна, Масіні Аеліта, Читовець Злата (керівник – учитель фізики В.В. Гондар).

10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради у складі: Трофімова Анастасія, Кісель Марія (керівник – учитель фізики Г. В. Трофімова).

3-е місце у конкурсі «Фізика і життя - 2019» здобули наступні команди:

7-го класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради у складі:Сенчук Дарина, Сенчурін Микола, Галан Вікторія, Віннік Анастасія (керівник – учитель фізики О.В. Вінник).

7-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради у складі: Пяткіна Єлизавета, Чередников Олександр, Сімонова Дар’я, Ковальова Єлизавета (керівник – учитель фізики В.В. Гондар).

9-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради у складі: Корчевський Руслан, Горбунова Аеліта, Ястребова Вероніка, Рудченко Марина (керівник – учитель фізики С.М. Костерна).

10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради у складі: Дармостук Галина, Івкова Наталія, Уманська Дарина, Кириченко Віталій (керівник – учитель фізики В.В. Гондар).

Відзначені подякою за наполегливість і активну участь у конкурсі «Фізика і життя - 2019» наступні команди:

7-го класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Херсонської міської ради у складі: Полтавська Юлія, Нагородняк Роман, Евенко Кирило, Андрющенко Сергій (керівник – учитель фізики О.Л. Везумська).

7-го класу Херсонської Гімназії №3 Херсонської міської ради у складі: Деденок Артем, Намі Даніель, Моісеєнко Яна, Давидова Дар’я (керівник – учитель фізики Ю.В. Ціпурінда).

7-го класу Херсонської Гімназії №1 Херсонської міської ради у складі: Крапівницька Олександра, Кирницька Валерія, Островерх Максим, Баранов Дмитро (керівник – учитель фізики О.В. Камарницька).

Переможці та учасники конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки, а вчителі, які готували команди, – подяки від міського управління освіти.

Щорічним спонсором конкурсу протягом п’яти років виступає Торгівельно-промислова палата (В.Остроумова), а у 2019 році до фінансування конкурсу долучилися ООО «Група компаній «Теплотехніка» (В.Скороход), ПЗ «Херсонський навчально-дослідницький центр учнівської та студентської молоді» (О.Черченко).