Activities of the EU Information Center at KSU in 2018 - 2019

News

  • Friday, July 26, 2019

    У ХДУ підвищували рівень обізнаності молоді про Євросоюз

    Views(76)   More
  • Friday, July 26, 2019

    Представники Європейського Союзу завітали до ХДУ

    Views(76)   More
  • Friday, May 31, 2019

    Ставка на інтелект

    Views(25)   More
  • Thursday, May 30, 2019

    До ХДУ завітав Перший секретар Посольства Австрійської Республіки

    Views(23)   More
  • Tuesday, April 02, 2019

    Святкування Дня Сміху в Херсонському державному університеті

    Views(135)   More
  • Wednesday, March 27, 2019

    21 березня Інформаційний центр ЄС при ХДУ разом зі студентами ХДУ відсвяткували Всесвітній День поезії

    Views(163)   More
  • Thursday, February 21, 2019

    День Святого Валентина в Інформаційному центрі Європейського Союзу

    Views(168)   More
  • Friday, December 28, 2018

    26 грудня 2018 року Інформаційний центр ЄС при ХДУ провів для студентів

     Херсонського державного університету пізнавально-розважальний захід

    «Традиції святкування Різдва в країнах Європейського Союзу».

    Views(209)   More
  • Thursday, December 27, 2018

    Проведено цикл освітніх заходів на базі Інформаційного центру ЄС при ХДУ для студентів-першокурсників університету

     

    Views(213)   More
  • Friday, November 30, 2018

    28 листопада в Інформаційному Центрі ЄС студенти відсвяткували Всесвітній день привітань

    Views(243)   More
  • Friday, November 16, 2018

    15 листопада студенти святкували Міжнародний день студента разом з Інформаційним центром ЄС при ХДУ

    Views(254)   More
  • Thursday, November 01, 2018

    31 жовтня 2018 року Інформаційним центром ЄС при ХДУ був проведений захід

    присвячений святкуванню двох стародавніх свят – Хелловіна та Дня Всіх Святих

    Views(240)   More
  • Thursday, October 11, 2018

    Учасники мереж ЄС на київському форумі визначили пріоритети роботи на найближчий рік

    Views(285)   More
  • Wednesday, October 03, 2018

    Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію херсонці?

    Views(286)   More
  • Wednesday, October 03, 2018

    Участь у презентації україно-литовської платформи для співпраці

    між організаціями України та Литви з метою реалізації спільних проектів

    Views(303)   More
  • Monday, October 01, 2018

    Святкування Європейського Дня Мов в Інформаційному центрі ЄС

    Views(311)   More