Activity of the EUi at KSU (2016 - 2017)

New Publisher Module

  • Friday, June 02, 2017

    З 22 по 26 травня на базі Поморської академії у Слупську (Польща)

    відбувся з’їзд координаторів програми студентського обміну та подвійного диплому,

    у якому взяли участь більше 25 ВНЗ-партнерів академії з України

     

    Views(771)   More
  • Wednesday, May 31, 2017

    З 15 по 19 травня у стінах Херсонського державного університету тривав уже традиційний тиждень святкування Днів Європи.

    Цьогоріч він присвячений 100-річчю нашого навчального закладу

    Views(864)   More
  • Wednesday, April 05, 2017

    30 березня  Інформаційний центр ЄС при ХДУ разом зі студентами відсвяткували День Сміху

    Views(857)   More
  • Monday, April 03, 2017

    29-30 березня 2017 року на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка

    відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.

     

     

     

     

     

     

    Views(930)   More
  • Tuesday, March 28, 2017

    21 березня Інформаційний центр ЄС та студенти ХДУ відсвяткували всесвітній день поезії.

    Views(853)   More
  • Monday, March 06, 2017

    1 березня  Інформаційний центр ЄС та студенти ХДУ відсвяткували прихід Весни

    1 березня  Інформаційний центр ЄС та студенти ХДУ відсвяткували прихід Весни

    Views(845)   More
  • Monday, February 20, 2017

    16 лютого Інформаційний центр ЄС та студенти ХДУ відсвяткували День Святого Валентина, День всіх закоханих.

    Views(771)   More
  • Friday, February 17, 2017

    Стажування науковців ХДУ у Польщі

    Views(882)   More
  • Wednesday, February 15, 2017

    Участь Херсонського державного університету у програмі від Британської Ради в Україні для міжнародних відділів.

    Views(854)   More
  • Monday, December 26, 2016

    А у нас Новий Рік!

    Views(879)   More
  • Tuesday, November 29, 2016

    Участь представників ХДУ в засіданні за круглим столом на тему: «Європейська інтеграція: досвід Німеччини та України»

    Views(963)   More
  • Tuesday, November 29, 2016


    Участь начальника відділу міжнародних зв’язків в Обласному семінарі-практикумі «Сучасна бібліотека в процесі європейської інтеграції»

    Views(873)   More
  • Wednesday, November 23, 2016

    Студенти ХДУ відсвяткували Всесвітній день привітань

    Views(941)   More
  • Friday, November 18, 2016

    Міжнародний день студента в  Інформаційному центрі ЄС при ХДУ

    Views(885)   More
  • Tuesday, November 01, 2016

    Студенти ХДУ відсвяткували Хеллоуін та День Всіх Святих

    Views(961)   More
  • Monday, October 24, 2016

    Новини з Поморської Академії (м.Слупськ, Польща)

    Views(962)   More
  • Monday, October 24, 2016

    Участь представників ХДУ в круглому столі: «Впроваджуючи Угоду про асоціацію Україна – ЄС: перші кроки, наслідки, практики використання»

    Views(913)   More
  • Wednesday, October 05, 2016

    Участь у програмі Британської Ради в Україні для міжнародних відділів

    Views(978)   More
  • Tuesday, September 27, 2016

    Студенти Херсонського державного університету відсвяткували Європейський день мов

    Views(977)   More
  • Tuesday, September 20, 2016

    Відкриття Пункту європейської інформації

    Views(930)   More