Новий Модуль Документ

Оновлено: 23.12.2020

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на базі ХДУ в 2020 році

 

ПІБ

ЗВО

Термін

№ сертифіката

1

Левицький Вадим Едуардович

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

10.02.2020

10.03.2020

20-20/229

2

Сімко Алла Володимирівна

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

10.02.2020

10.03.2020

20-20/230

3

Астіоненко Ігор Олександрович

Херсонський національний технічний університет

23.09.2019

23.03.2020

20-20/231

4

Моісеєнко Світлана Вікторівна

Херсонський національний технічний університет

23.09.2019

23.03.2020

20-20/232

5

Радул Ірина Геннадіївна

Центральноукраїнский державний педагогічний університет

10.02.2020

24.03.2020

20-20/233

6

Гвоздій Світлана Петрівна

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

15.10.2019

15.04.2020

20-20/234

7

Пенов Вадим Васильович

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

15.10.2019

15.04.2020

20-20/235

8

Александрова Наталія Григорівна

Херсонська державна морська академія

01.102020

01.11.2020

20-20/236

9

Грек Володимир Анатолійович

Київський університет імені Б.Грінченка

01.102020

02.11.2020

20-20/237

10

Куценко Сергій Володимирович

Уманський державний пед.університет імені П.Тичини

01.10.2020

31.10.2020

20-20/238

11

Терещенкова Оксана Вікторівна

Херсонська морська академія

05.10.2020

12.11.2020

20-20/239

12

Андрющенко Марина Іванівна

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/240

13

Головаченко Іван Вікторович

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/241

14

Димова Антоніна Миколаївна

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/242

15

Конопляник Олег Васильович

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/243

16

Кураса Геннадій Олександрович

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/244

17

Маєр Василь Якович

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/245

18

Мінца Микола Олександрович

Чорноморський національний університет імені П.Могили

05.10.2020

06.11.2020

20-20/246

19

Вінниченко Марія Юріївна

Херсонський національний технічний університет

15.10.2020

25.11.2020

20-20/247

20

Гнедько Тетяна Миколаївна

Херсонський національний технічний університет

15.10.2020

25.11.2020

20-20/248

21

Петренко Євгенія Миколаївна

Херсонський національний технічний університет

15.10.2020

25.11.2020

20-20/249

22

Кузьменко Валентин Сергійович

Херсонська державна морська академія

16.11.2020

16.12.2020

20-20/250

23

Солдатська Марина Василівна

Херсонський національний технічний університет

15.10.2020

25.11.2020

20-20/251

24

Кулініч Вікторія Вікторівна

Херсонська державна морська академія

16.11.2020

16.12.2020

20-20/252

25

Гузар Віктор Миколайович

Херсонська державна морська академія

16.11.2020

16.12.2020

20-20/253

26

Топал Віктор Володимирович

Херсонська державна морська академія

16.11.2020

16.12.2020

20-20/254

27

Чапкіс Григорій Миколайович

Київський університет імені Б.Грінченка

01.12.2020

11.01.2021

20-20/255

28

Заєць Світлана Сергіївна

Уманський державний пед.університет імені П.Тичини

01.11.2020

30.11.2020

20-20/256

29

Сизоненко Вікторія Анатоліївна

Уманський державний пед.університет імені П.Тичини

01.11.2020

30.11.2020

20-20/257