Студенти факультету фізичного виховання та спорту підкорюють світові арени

25 квітня 2019 р.

Студенти факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету виборюють звання кращих спортсменів на змаганнях різного рівня. Так, цього тижня молодь факультету завітала до декана Івана Глухова, аби поділитися своїми новими успіхами та досягненнями. А похизуватися, звичайно, є чим – спортсмени поповнили скарбничку перемог!

Наприкінці березня у Коломиї відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Безпосередню участь у змаганнях взяли студентки I курсу Тетяна Давидова та Катерина Гусєва. У ході запеклої боротьби Майстер спорту України, член національної збірної Катерина Гусєва завоювала бронзову нагороду в категорії 71 кг, піднявши в сумі двоборства 155 кг. А Майстр спорту України Тетяна Давидова, виступаючи в категорії 59 кг, вперше виконала норматив та посіла V місце, піднявши в сумі двоборства 137 кг.

Також студент І курсу Ерік Арушанян виборов I місце на чемпіонаті України з вільної боротьби у ваговій категорії  65 кг. Зазначимо, що у вересні минулого року на Чемпіонаті світу з вільної боротьби Ерік посів ІІІ місце та став бронзовим призером змагань. До того ж, ця перемога дала можливість присвоїти йому звання Майстра спорту міжнародного класу.

За словами декана факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Івана Глухова, звання Майстер спорту присуджується спортсменам пожиттєво, є досить вагомим досягненням, яке відзначає та підтримує держава. Також Іван Геннадійович зазначив, що керівництво університету та факультету надає всіляку підтримку спортсменам, аби вони мали можливість навчатися та тренуватися. Підтвердженням цього є оновлена спортивна зала факультету, де студенти можуть проводити тренування.

Що ж до самих спортсменів, то одна з їхніх мрій – стати студентами Херсонського державного університету – уже здійснилася! А щодо інших – досягти значних висот у спорті – тут їм ще є до чого прагнути!

Тож вітаємо студентів з блискучим виступом на змаганнях та бажаємо й надалі успішно підкорювати спортивні арени!