Skip Navigation Links

Вітаємо переможців!

5 грудня у клубі настільного тенісу ТРЦ «Фабрика» відбулася Відкрита Першість Херсонського державного університету з настільного тенісу. До змагань долучилися 34 спортсмени (18 юнаків та 16 дівчат) з різних факультетів університету та гості з Херсонського національного технічного університету і Херсонського училища фізичної культури.

Friday, December 06, 2019

За результатами турніру першим серед юнаків став студент факультету комп'ютерних наук, фізики та математики Павло Нагорний!
Друга та третя сходинки п’єдесталу – за представниками факультету фізичного виховання та спорту Артемом Майдаником і Дмитром Пархоменком.
У змаганнях серед дівчат перемогу здобула студентка факультету фізичного виховання та спорту Юлія Синіцина, ІІ місце посіла студента факультету іноземної філології Катерина Воронцова, ІІІ – студентка факультету фізичного виховання та спорту Валерія Ладига.