Skip Navigation Links

У ХДУ визначили кращих плавців

19 грудня у басейні Херсонського державного університету відбулася знакова та історична подія – змагання із спортивного плавання на Кубок ректора ХДУ. Вперше у щойно побудованому басейні молодь зібралася, аби позмагатися за звання кращого.

19 грудня 2019 р.

Варто відмітити, що заявки до участі у турнірі були подані заздалегідь. Тож найкращого плавця обирали серед хлопців і дівчат, а також у командній першості.

Відкрив турнір ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Вперше у цьому році ми розпочинаємо такі змагання. І сьогодні дійсно подвійне свято! Я хочу побажати усім учасникам перемоги. Адже не має значення, хто яке місце посів – ви усі є учасниками історичної події!»

Організацію та проведення змагань здійснив факультет фізичного виховання та спорту ХДУ. Змагання проводилися відповідно до правил Міжнародної федерації плавання. Суддями чемпіонату стали представники Херсонської федерації плавання. Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов прокоментував, що це перші змагання у спортивному басейні вишу, в якому беруть участь студенти усіх факультетів: «Переможці будуть визначені за олімпійськими стандартами – судді будуть враховувати виключно час, за яким учасник подолає дистанцію 50 метрів. А команда переможців отримає Кубок ректора ХДУ».

Змагання проводилися з метою пропаганди та популяризації спортивного плавання серед студентської молоді, підвищення фізичної підготовленості учасників та виявлення найсильніших спортсменів-плавців університету.

До участі у змаганнях допустили студентів Херсонського державного університету, які вміють плавати та мають медичний допуск (довідку) для відвідування плавального басейну. Склад команди – 4 особи. Факультети мали право виставити на змаганнях не більше двох команд. Спортсменів, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у кожному виді програми та естафетному плаванні нагородили грамотами. Також факультети отримали нагороду і у загальнокомандному заліку. Переможцем та першим володарем Кубка ректора ХДУ став факультет фізичного виховання та спорту!