Skip Navigation Links

Вітаємо з перемогою!

Декілька спортивних нагород міжнародного та всеукраїнського рівнів днями здобули студенти  факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету.

6 травня 2019 р.

23-26 квітня у Дніпрі відбулися Всеукраїнські змаганнях з академічного веслування «Кубок України серед юніорів» у класі 4-х. Студент факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Данил Павленко посів ІІІ місце.

27 квітня у Новій Каховці відбувся чемпіонат Херсонської області з панкратіону та греплінгу. Студент І курсу Захар Жижко показав гарний результат у розділах «No-gi» – ІІ місце, «Gi» – І місце (вагова категорія до 69 кг).

4 травня в Бухаресті (Румунія) відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби. На цих змаганнях срібну нагороду здобув студент факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Ерік Арушанян.

Чемпіоном ARAFURA GAMES 2019 (Австралія) з тайландського боксу Муей-Тай став студент факультету фізичного виховання та спорту Владислав Микитась.