Сервіс електронного листування

 

Office 365

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників на перших етапах ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика.

Цього року інтелектуальні змагання серед студентів Херсонського державного університету відбувалися у новому форматі: усі учасники мали дистанційно впоратися із завданнями в межах чітко визначеного часу та з дотриманням академічної доброчесності.

20 листопада 2020 р.

І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Vрівень)

І місце – студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Олеся Папіш (керівниця – доцентка Олена Карабута);

ІІ місце – студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Юлія Самойлова (керівниця – доцентка Світлана Климович);

ІІІ місце – студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Василина Климук (керівниця – доцентка Світлана Мартос).

 

І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (Vрівень)

І місце – студентка педагогічного факультету Ірина Пашкевич (керівниця – доцентка Олена Чабан);

ІІ місце – студентка факультету фізичного виховання та спорту Олександра Чепеляк (керівниця – доцентка Світлана Климович);

ІІІ місце – студентка факультету фізичного виховання та спорту Ксенія Чепеляк (керівниця – доцентка Світлана Климович).

 

XІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Гуманітарні спеціальності:

І місце – студент факультету української й іноземної філології та журналістики Іван Берізка;

ІІ місце – студентка педагогічного факультету Юлія Браун; студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Марина Перехристюк;

ІІІ місце – студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Анастасія Киця; студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Софія Крохмаль; студентка факультету української й іноземної філології та журналістики Дар’я Карпенко.

 Негуманітарні спеціальності:

І місце – студентка факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Катерина Бислова.

 

 

Опублікувати на Twitter Опублікувати на  Facebook Опублікувати на Livejournal Опублікувати на Google Bookmarks Опублікувати на Blogger Опублікувати на LinkedIn

Можливості: Версія для друкуВерсія для друку Відправити другуВідправити другу