Skip Navigation Links

Випускники проти студентів: хто кого?

На честь двадцятиріччя факультету фізичного виховання та спорту 23–24 вересня відбулись товариські матчі з баскетболу та волейболу. На полі зустрілися команди випускників різних років та студентів ФФВС.

29 вересня 2014 р.

Баскетбольні змагання серед жіночих збірних відбувались протягом двох періодів по 10 хвилин. Завершилася зустріч з рахунком 26:22 на користь студенток. Чоловіче протистояння тривало чотири періоди: напружена та цікава гра принесла перемогу команді випускників з перевагою у 5 очок (99:94). Не сумували і вболівальники – серед глядачів проводили конкурси зі штрафних кидків, а переможців нагороджували професійними свистками. Суддями змагань виступили випускники факультету фізичного виховання та спорту.

На волейбольній площадці зустрілися лише чоловічі команди, проте честь збірної випускників захищала і викладач факультету Юлія Барановська. До складу команди також увійшли Євгеній Стрикаленко, Олександр Третьяков, Валерій Гунченко, Сергій Мойсеєв, Іван Леуський, Андрій Костенко, Олександр Колесниченко, Михайло Малюжонок. Проти них грали студенти Віталій Решотка, Сергій Меркотан, Павло Лохматов, Павло Кириченко, Антон Теляга, Дмитро Коржевський, Віталій Соценко, Владислав Ленів, Сергій Векшин. Арбітром зустрічі був майстер спорту, суддя першої категорії Юрій Срібний. Гра видалася напруженою, та до останнього моменту інтригою залишалось, хто вийде з неї переможцем. Команди по черзі вигравали перші чотири партії з п’яти, а останню завершили з рахунком 15:13 на користь студентів. Гостроти товариській зустрічі додавало безкомпромісне суддівство. Досвідчені гравці не раз змушували молодь панікувати, вдало розігруючи ігрові моменти, але й студенти не давали суперникам розслабитися і демонстрували злагоджену командну гру.

Ініціатором та організатором змагань виступила кафедра олімпійського і професійного спорту та особисто Євгеній Стрикаленко. Захід відбувся за підтримки заступника декана з організаційно-виховної роботи та працевлаштування ФФВС Вікторії Коваль. Товариські зустрічі зайвий раз довели, що факультет фізичного виховання та спорту завжди випускав спортсменів достойного рівня, а досвід, накопичений з роками, і сьогодні допомагає їм демонструвати належну спортивну підготовку та чудову фізичну форму.