9 березня в «Академії шахів ХДУ» відбувся шаховий бліц-турнір пам’яті майстра спорту з шахів, засновника Херсонського шахово-шашкового клубу Едуарда Михайловича Будовича (4-й етап Кубка Херсонської обласної шахової федерації; президент Ю.В.Шкуро).

11 березня 2019 р.

У змаганнях взяли участь шахісти з Херсона, Миколаєва, Олешків і Степанівки. Спонсорами турніру виступила громадська організація «Добродія-Херсон».

За результатами змагань кращий результат серед молоді (до 20 років) показав учень «Академії шахів ХДУ», першорозрядник Михайло Шкуро (2010 р.н.) Тренери – міжнародний гросмейстер Юрій Шкуро, Майстер ФІДЕ Михайло Васильєв і кандидат в майстри спорту Денис Пенза. Гарний результат серед школярів також показав ще один учень «Академії шахів ХДУ», першорозрядник Давид Айвазян (2008 р.н.), Артем Айвазян (тренер Ігор Горбань).

За кращий результат серед дівчат нагороду отримала студентка ХДУ, першорозрядниця Юлія Ломоносова. Кращим серед першорозрядників став колишній студент ХДУ Дмитро Колечінцев. IV місце у загальному заліку посів один з найсильніших шахістів Херсонської області, досвідчений кандидат в майстри спорту Анатолій Каряка. III місце посів кандидат в майстри спорту Олександр Заборський. Другим став тренер «Академії шахів ХДУ» і «Школи Чемпіонів», Майстер ФІДЕ Михайло Васильєв. А почесне  перше місце далося керівнику «Академії шахів ХДУ» Юрію Шкуро дуже легко. Всі партії він виграв без особливої боротьби.

Тож якщо ви бажаєте допомогти розвитку шахів у регіоні – приходьте на турнір і вступайте до лав Херсонської обласної шахової федерації!