Рейтинг

Оновлено: 04.02.2022

        Рейтинг         
        студентів факультету бізнесу і права        
                 
                 
перший (бакалаврський) рівень вищої освіти              
1 курс            
10-102 група                
    ПІП   Спеціальність        
Коваленко Володимир Сергійович     91,27 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)        
Бєлов Андрій Олександрович     79,36 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)        
                 
10-111 група                
                 
    ПІП   Спеціальність        
Дмитриченко Тетяна Ігорівна     72,33 Середня освіта (трудове навчання та технології)        
Сікорський Іван Євгенійович     0,00 Середня освіта (трудове навчання та технології)        
                 
10-121 група                
                 
    ПІП   Спеціальність        
Зелінська Євгенія Олександрівна     95,00 Готельно-ресторанна справа        
Кудіна Анастасія Сергіївна     92,00 Готельно-ресторанна справа        
Водоп'ян Ганна Олександрівна     82,88 Готельно-ресторанна справа        
Глущенко Денис Олексійович     79,38 Готельно-ресторанна справа        
Лещишина Дар'я Олександрівна     78,13 Готельно-ресторанна справа        
Лобас Катерина  Олексіївна     77,38 Готельно-ресторанна справа        
Мошкіна Катерина Андріївна     74,25 Готельно-ресторанна справа        
Антонюк Альона Романівна     72,50 Готельно-ресторанна справа        
Добровольська Світлана  Миколаївна     72,25 Готельно-ресторанна справа        
Недураєв Ігор Петрович     71,25 Готельно-ресторанна справа        
Соболь Вадим Віталійович     70,38 Готельно-ресторанна справа        
Гаркуша Ольга Андріївна     70,38 Готельно-ресторанна справа        
Гайдарова Анна Олександрівна     69,75 Готельно-ресторанна справа        
                 
10-131 група                
                 
    ПІП   Спеціальність        
Носаль Анастасія Сергіївна     88,88 Фінанси, банківська справа та страхування        
Юревічюс Вероніка Гінтарасівна     86,63 Фінанси, банківська справа та страхування        
Костіна Анастасія  Миколаївна     72,88 Фінанси, банківська справа та страхування        
Федорченко Олександра  Олександрівна     69,88 Фінанси, банківська справа та страхування        
Долгорученко Аліна Володимирівна     68,00 Фінанси, банківська справа та страхування        
Дельвер Владислав Вікторович     67,38 Фінанси, банківська справа та страхування        
Грінштейн Ілля Геннадійович     66,75 Фінанси, банківська справа та страхування        
Грабко Тетяна Віталіївна     66,25 Фінанси, банківська справа та страхування        
                 
10-151 група              
                 
Система не розрахувала дані                
                 
                 
10-161 група              
                 
    ПІП   Спеціальність        
Морозова Катерина Романівна     85,38 Туризм        
Яшкіна Юлія Віталіївна     80,88 Туризм        
Югай Ангеліна Романівна     78,00 Туризм        
Лигун Софія Вячеславівна     76,50 Туризм        
Шелковенко Анна Віталіївна     73,50 Туризм        
Кепіна Аліна Сергіївна     73,13 Туризм        
                 
10-171 група              
                 
    ПІП   Спеціальність        
Вишневецький Данило Андрійович     91,50 Економіка        
Ісаєва Валерія Сергіївна     83,88 Економіка        
Леванченко Яна  Сергіївна     80,00 Економіка        
Калюжний Дмитро Володимирович     79,25 Економіка        
Кондратюк Олександра  Олександрівна     69,13 Економіка        
Кушнарь Олександра  Сергіївна     68,63 Економіка        
                 
10-181 група              
                 
Система не розрахувала дані                
                 
                 
10-182 група              
                 
    ПІП   Спеціальність        
Дробязко Артем Олегович     93,25 Право        
Карабута Надія Анатоліївна     89,38 Право        
Малишко Анастасія  Віталіївна     88,13 Право        
Османова Дар'я Ігорівна     86,00 Право        
Борисова Ольга  Олександрівна     85,63 Право        
Сагайдак Анна Максимівна     81,75 Право        
Чікунов Данило Юрійович     81,13 Право        
Богомолова Анна Юріївна     79,63 Право        
Антоненко Анастасія Дмитрівна     79,13 Право        
Охременко Денис Геннадійович     78,38 Право        
Лафьорова Єлизавета  Сергіївна     77,25 Право        
Левицька Анастасія Вадимівна     76,13 Право        
Меньщікова Дарія Олексіївна     74,00 Право        
Петрук Елая Сабурівна     73,88 Право        
Огурцов Артур Олексійович     70,88 Право        
Верещака Вікторія  Василівна     70,38 Право        
Адамович Вероніка Дмитрівна     67,00 Право        
                 
10-191 група              
                 
    ПІП   Спеціальність        
Сімончук Ярослав Сергійович     87,88 Менеджмент        
Мшанецька Діана  Степанівна     87,38 Менеджмент        
Левіна Анастасія  Костянтинівна     85,88 Менеджмент        
Охотюк Катерина Іванівна     82,63 Менеджмент        
Платова Крістіна Олександрівна     82,25 Менеджмент        
Скакун Альона Юріївна     81,13 Менеджмент        
Галамець Анастасія  Валеріївна     80,63 Менеджмент        
Руденко Єлизавета Юріївна     79,88 Менеджмент        
Логвиновська Юлія Сергіївна     79,38 Менеджмент        
Боцвінок Єлизавета Василівна     75,50 Менеджмент        
Спічак Вікторія Андріївна     75,00 Менеджмент        
Слободян Владислав  Сергійович     74,00 Менеджмент        
Бобир Катерина  Андріївна     73,63 Менеджмент        
Поліщук Данило Євгенійович     72,25 Менеджмент        
Колпак Ірина Андріївна     72,13 Менеджмент        
Алферовська Поліна Юріївна     71,00 Менеджмент        
Слуцький Микола Михайлович     70,50 Менеджмент        
Баданіна Карина  Станіславівна     70,50 Менеджмент        
Грузнова Олександра  Вікторівна     70,00 Менеджмент        
Кузнєцова Анастасія Андріївна     69,00 Менеджмент        
Філіппов Владислав  Сергійович     66,63 Менеджмент        
                 
2 курс            
015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)                
10-202 група           Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Москаленко Анастасія Сергіївна       83,00   83,00  
2  Комісарова Яна Андріївна       70,50   70,50  
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)                
10-211 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Савченко Анастасія Сергіївна       87,43   87,43  
2  Вирвихвіст Віталій Сергійович       83,57   83,57  
                 
241 Готельно-ресторанна справа                
10-221 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Панова Анна Вадимівна       91,88   91,88  
2  Солов'янова Дар'я Сергіївна       89,25   89,25  
3  Лось Валентин Олександрович       73,75   73,75  
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування                
10-231 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Мельников Всеволод Юрійович       93,13   93,13  
2  Грецький Дмитро Валентинович       92,75   92,75  
3  Луценко Юлія Вікторівна       74,50   74,50  
                 
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність                
10-251 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Петренко Даяна Олександрівна       95,00   95,00  
                 
242 Туризм                
10-261 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1 Мустафаєва Фєріде       87,25   87,25  
                 
081 Право                
10-282 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Мезіна Аліна Андріївна       98,00     98,00
2  Полякова Ксенія Костянтинівна       92,86     92,86
3  Горо Єлизавета Сергіївна       92,43     92,43
4  Прокопчук Сергій Анатолійович       87,71     87,71
5  Кашичев Ігор Віталійович       74,43     74,43
6  Нікітенко Олександра Олександрівна       72,29     72,29
                 
073 Менеджмент                
10-291 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Літвінова Мар'яна Олександрівна       84,89     84,89
                 
                 
3 курс            
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)                
10-311 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Лукасишена Олександра Русланівна       94,22     94,22
2  Мельник Катерина Олександрівна       90,00     90,00
3  Попок Руслана Олегівна       60,67     60,67
                 
241 Готельно-ресторанна справа                
10-321 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Осадчий Олександр Олександрович       92,89   92,89  
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування                
10-331 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Винтовкіна Вероніка Віталіївна       94,89     94,89
2  Музичук Олена Володимирівна       91,89     91,89
3  Мороз Владислав Володимирович       79,00     79,00
                 
                 
242 Туризм                
10-361 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Козлова Анастасія Володимирівна       90,45     90,45
2  Юдін Ілля Дмитрович       73,82     73,82
                 
051 Економіка.              
10-371 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Романчук Олександр Сергійович       87,43     87,43
2  Пащенко Михайло Сергійович       77,29     77,29
                 
081 Право                
10-382 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Алексєєва Єлізавета Анатоліївна       90,50 0,50   91,00
2  Швець Наталія Володимирівна       83,80     83,80
3  Сіомашко Яна Андріївна       81,60     81,60
                 
073 Менеджмент                
10-391 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Ліканова Анна Олегівна       93,63 0,50   94,13
2  Нечаєв Олександр Вікторович       93,88     93,88
3  Каштелян Олександр Сергійович       93,50     93,50
4  Лавроненко Владислав Олександрович       87,00     87,00
5  Лазаренко Сергій Сергійович       62,00     62,00
                 
4 курс            
015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства). Спеціалізація: технічний сервіс машин                
10-402 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
1  Соколовський Віталій Вікторович       90,43     90,43
2  Хандусь Аліна Андріївна       85,71     85,71
3  Педоря Дмитро Якович       79,57     79,57
4  Юзва Станіслав Михайлович       71,00     71,00
5  Слюсар Данило Вікторович       60,43     60,43
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології). Спеціалізація: конструювання та моделювання одягу    
10-411 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Губочко Олексій Андрійович       91,00     91,00
2  Ємельянов Олександр Олександрович       75,00     75,00
3  Руденко Ганна Андріївна       70,40     70,40
                 
241 Готельно-ресторанна справа            
10-421 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
1  Ященко Катерина Ігорівна       93,86     93,86
2  Любашенко Антон Анатолійович       89,57     89,57
3  Бистрова Дар'я Михайлівна       79,14     79,14
4  Лиманець Богдан Ігорович       78,86     78,86
                 
072 Фінанси, банківська справа та страхування                
10-431 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Шепотіло Владислав Олександрович       92,25     92,25
2  Рибак Владислава Сергіївна       91,13     91,13
3  Маєвський Володимир Дмитрович       66,25     66,25
4  Біляєва Валентина Юріївна       64,50     64,50
                 
292 Міжнародні економічні відносини                
10-441 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Пшонько Леся Олегівна       92,33   92,33  
                 
242 Туризм. Спеціалізація: міжнародний туризм                
10-461 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Лихошерсна Катерина Олегівна       88,43   88,43  
2  Полякова Олена Дмитрівна       87,57   87,57  
                 
293 Міжнародне право                
10-481 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Пацкан Олександра Вікторівна       84,50   84,50  
                 
081 Право. Спеціалізація: правове забезпчення господарської діяльності        
10-482 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
1  Марченко Таісія Альфредівна   87,00   87,00  
2  Козій Аліса Олександрівна     86,29   86,29  
                 
                 
073 Менеджмент. Спеціалізація: бізнес-адміністрування          
10-491 група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Плєшівцева Анастасія Павлівна       95,38     95,38
2  Семенюк Антон Віталійович       88,88     88,88
3  Склезь Фадей Олександрович       75,00     75,00
4  Черняков Данило Дмитрович       72,88     72,88
                 
                 
  другий (магістерський) рівень вищої освіти        
                 
1 курс            
                 
014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)          
10-111М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Іванов Єгор Олександрович       80,88     80,88
                 
241 Готельно-ресторанна справа            
10-121М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Літвінова Марія Вікторівна       88,78     88,78
2  Яковенко Аліна Вадимівна       81,00     81,00
                 
071 Облік і оподаткування              
10-131М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
1  Крапівнікова Анастасія Віталіївна       96,33     96,33
2  Холодняк Валерія Сергіївна       89,78     89,78
                 
                 
242 Туризм                
10-161М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Опанасець Альона Миколаївна       91,44     91,44
2  Компанієць Альона Андріївна       91,22     91,22
                 
051 Економіка              
10-171М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
1  Камбурова Юлія Ігорівна       94,44     94,44
2  Мойсієнко Марія Іванівна       88,56     88,56
                 
073 Менеджмент              
10-191М група                
            Бал    
    Прізвище, ім'я, по батькові     Середній бал        
          (складник)  Додатковий Рейтинговий  
          успішності       
                 
1  Кір'янова Дарія Олегівна       91,44     91,44
2  Полівеса Анастасія Олександрівна       88,33     88,33