9 лютого в межах круглого столу «Інтернет майбутнього» проведено зустріч з лідерами шкільного самоврядування загальноосвітніх закладів Херсона Медіаклубу NaVi, де виступив професор кафедри комп’ютерних наук та програмної інженерії Віталій Кобець.
Віталій Кобець представив тему «Застосування та потенційні небезпеки ШІ в процесі прийняття рішень керівниками на основі даних».
Учні та учениці шкільного самоврядування взяли активну участь в обговоренні після виступу і зазначили, що дізналися багато корисного про можливості застосування сервісів ШІ у навчальній і повсякденній діяльності з урахуванням етичних обмежень на його використання.
Інформацію надано професором ХДУ Віталієм Кобцем
Можливості: Версія для друку Відправити другу