Студентка педагогічного факультету Херсонського державного університету Анна Чуйно посіла ІІІ місцем у фінальному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (науковий керівник – доцентка Оксана Мироненко).
Цьогоріч конкурс було присвячено 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря, який залишається для молодого покоління символом високої духовності та нового етичного мислення. Фінальний етап конкурсу проходив у всіх областях України на початку лютого.
Фіналістами стали 744 здобувачі закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.
Вітаємо Анну Чуйно та її наукового керівника й бажаємо творчого натхнення та подальших перемог!
Пресцентр ХДУ
Можливості: Версія для друку Відправити другу