На 8 поверсі, серед руїн, під звуки вибухів та повітряної тривоги співробітники херсонського офісу Херсонського державного університету декламували вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Таким чином незламні херсонки, викладачки та співробітниці ХДУ – Анна Йокіч, Валентина Бурак, Людмила Пермінова, Ірина Гордієнко та Вікторія Яценко – долучилися до флешмобу«Вишиванка перемоги».
Відео дуже символічне, оскільки записане на фоні руйнувань, здійснених росіянами. Це вкотре підкреслює важливість нашої боротьби за свободу України. Адже як писав Сосюра:
«Без неї — ніщо ми, як порох і дим,розвіяний в полі вітрами...Любіть Україну всім серцем своїмі всіми своїми ділами».
Нагадаємо, що флешмоб був запущений гуманітарним відділом ХДУ минулого тижня.
Долучитися можуть всі охочі! Умови прості: записати відео у вишиванці в якому декламуєте вірш В.Сосюри «Любіть Україну». Необов’язково читати вірш повністю, можна уривок.
І до 16 травня виставити відео у соцмережі з хештегом #вишиванкаперемоги
Пресцентр ХДУ
Можливості: Версія для друку Відправити другу