Оновлено: 02.10.2018

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ДЕЛЕГАТІВ

Конференції трудового колективу ХДУ на 2017-2022 рр.

(затверджено наказом ХДУ від 24.01.2017 № 16-Д,

внесено зміни наказом ХДУ від 13.09.2017 № 579-Д, від 17.01.2018 № 26-Д, від 27.04.2018 № 340-Д, від 03.09.2018 № 671-Д)

 

  1. Андрієвський Борис Макійович – завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.
  2. Анісімова Олена Едуардівна – к.п.н., доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.
  3. Арустамова Нателла Артемівна – директор Наукової бібліотеки.
  4. Барановська Олена Володимирівна – помічник ректора.
  5. Батенко Ганна Вячеславівна – к.істор.н., доцент кафедри історії, археології та методики викладання.
  6. Бережний Геннадій Вікторович – провідний фахівець АГЧ.
  7. Бєляєв Юрій Іванович – радник ректора.
  8. Білоус Марина Богданівна – керівник відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури.
  9. Блах Валерія Сергіївна – к.п.н., доцент кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова.
  10. Блинова Олена Євгенівна    – завідувач кафедри загальної та соціальної психології.
  11. Богадьорова Лариса Михайлівна – к.геогр.н., доцент кафедри соціально-економічної географії.
  12. Бойков Олег Юрійович – к.істор.н., доцент кафедри всесвітньої історії та історіографії.
  13. Буслер Софія Андріївна – студентка факультету культури і мистецтв.
  14. Варданян Каріне Липаритівна – студентка соціально-психологічного факультету.
  15. Васильєва Наталія Олегівна – к.б.н., доцент кафедри здоров’я людини.
  16. Вінник Максим Олександрович – проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи.
  17. Возний Сергій Степанович – завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту.
  18. Волошин Олександр Володимирович – керівник служби охорони.
  19. Воробйова Віра Миколаївна – начальник відділу кадрів.
  20. Воропай Наталія Анатоліївна – учений секретар університету.
  21. Гайдаєнко Ірина Василівна – завідувач кафедри мовознавства.
  22. Галаган Валентина Володимирівна – старший викладач кафедри української літератури.
  23. Галіченко Максим Володимирович – старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук.
  24. Гасюк Олена Миколаївна – завідувач кафедри біології людини та імунології.
  25. Главацька Юлія Леонідівна – завідувач кафедри перекладознавства та прикладної лінгвістики.
  26. Гладкова Рита Яківна – завідувач кафедри слов’янської філології.
  27. Глухов Іван Геннадійович – декан факультету фізичного виховання та спорту.
  28. Глущенко Ірина Іванівна – декан медичного факультету.
  29. Глущенко Олена Олександрівна – заступник головного бухгалтера з планування.
  30. Головченко Ігор Валентинович – к.б.н., доцент кафедри біології людини та імунології.
  31. Голотюк Олена Володимирівна – к.п.н., доцент кафедри німецької та романської філології.
  32. Голяка Сергій Кіндратович – к.б.н., доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту.
  33. Гончаренко Тетяна Леонідівна – завідувач кафедри фізики та методики її навчання.
  34. Горлова Анастасія Василівна – к.п.н., доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.
  35. Городинська Інна Володимирівна – к.п.н., доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  36. Горшкова Аліса Ігорівна – асистент кафедри туризму.
  37. Гоштанар Ірина Вікторівна – декан факультету іноземної філології.
  38. Грецький Марк Володимирович – студент факультету культури і мистецтв.
  39. Гулько Валерія Валеріївна – студентка факультету фізичного виховання та спорту.
  40. Гунько Наталія Олександрівна – завідувач кафедри вокалу та хорових дисциплін.
  41. Гурова Антоніна Іванівна – завідувач кафедри фізичної терапії та здоров’я людини.
  42. Давидов Олексій Віталійович – завідувач кафедри екології та географії.
  43. Дегтярьова Вікторія Ігорівна – студентка факультету іноземної філології.
  44. Демченко Алла Вікторівна – завідувач кафедри української літератури.
  45. Димитренко Лариса Вікторівна – к.філол.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання.
  46. Дмитренко Вікторія Володимирівна – студентка факультету іноземної філології.
  47. Еделєв Олександр Сергійович – к.н. з фізичного виховання, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту.
  48. Єщук Ольга Михайлівна – д.ю.н., доцент кафедри адміністративного і господарського права та правоохоронної діяльності.
  49. Заболотська Ольга Олександрівна – завідувач кафедри англійської мови та методики її викладання.
  50. Загороднюк Василь Степанович – к.філол.н., доцент кафедри соціальних комунікацій.
  51. Задорожня Надія Олександрівна – завідувач кафедри історії та теорії національного і міжнародного права.
  52. Запорожець Олена Петрівна – к.б.н., доцент кафедри біології людини та імунології.
  53. Зеленяк Олександра Михайлівна – студентка соціально-психологічного факультету.
  54. Зубенко Василь Васильович – к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії національного і міжнародного права.
  55. Іванищук Світлана Миколаївна – завідувач кафедри хімії та фармації.
  56. Ільїнська Ніна Іллівна – завідувач кафедри світової літератури та культури імені проф. О.Мішукова.
  57. Казанчан Андрій Аркадійович – декан історико-юридичного факультету.
  58. Карташова Світлана Анатоліївна – викладач кафедри технологічної освіти та побутового обслуговування.
  59. Кириченко Анна Олександрівна – студентка факультету іноземної філології.
  60. Кіщенко Юлія Володимирівна – завідувач кафедри практики іноземних мов.
  61. Климович Світлана Миколаївна – завідувач кафедри української мови.
  62. Клок Тетяна Олександрівна – студентка медичного факультету.
  63. Кобець Віталій Миколайович – к.е.н., доцент кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики.
  64. Кобилянська Ірина Миколаївна – студентка факультету біології, географії і екології.
  65. Коваль Вікторія Юріївна – голова первинної профспілкової організації викладачів і співробітників університету, к.п.н., доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  66. Колкунова Вікторія Володимирівна – к.п.н., доцент кафедри практики іноземних мов.
  67. Корнішева Тетяна Леонідівна – доцент кафедри інструментального виконавства.
  68. Коробова Ірина Володимирівна – к.п.н., професор кафедри фізики та методики її навчання.
  69. Корольова Ірина Іванівна – завідувач кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова.
  70. Коршун Тетяна Василівна – завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та соціології.
  71. Костючков Сергій Карпович – доцент кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та соціології.
  72. Котова Ольга Володимирівна – к.ф.-м.н., доцент кафедри алгебри, геометрії та математичного аналізу.
  73. Кузнецов Андрій Сергійович – студент факультету економіки і менеджменту.
  74. Кузнецов Сергій Володимирович – проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної  роботи.
  75. Кузовова Наталя Миколаївна – в.о. завідувача кафедри історії, археології та методики викладання
  76. Кушнір Наталія Олександрівна –  декан факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
  77. Лаврикова Оксана Валентинівна – проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної  роботи та комунікаційних технологій.
  78. Левченко Микола Григорович – декан факультету культури і мистецтв.
  79. Лимаренко Лідія Іванівна – завідувач кафедри культурології.
  80. Луганська Анна Борисівна – студентка факультету біології, географії і екології.
  81. Львов Михайло Сергійович – завідувач кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики.
  82. Макаренко Сергій Миколайович – к.е.н., доцент кафедри менеджменту і адміністрування.
  83. Маляренко Ірина Валентинівна – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  84. Мальчикова Дар’я Сергіївна – завідувач кафедри соціально-економічної географії.
  85. Мартос Світлана Андріївна – к.філол.н., доцент кафедри української мови.
  86. Марцинковський Святослав Леонтійович – завідувач кафедри інструментального виконавства.
  87. Мельничук Юлія Юріївна – доцент кафедри філології.
  88. Мойсієнко Іван Іванович – завідувач кафедри ботаніки.
  89. Москова Тетяна Миколаївна – старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії.
  90. Мохненко Андрій Сергійович – завідувач кафедри фінансів, обліку та підприємництва.
  91. Нагрибельна Інна Анатоліївна – завідувач кафедри філології.
  92. Нев’ярович Наталя Юріївна – к.п.н., доцент кафедри світової літератури та культури імені проф. О.Мішукова.
  93. Одінцова Анастасія Миколаївна – к.психол.н., старший викладач кафедри загальної та соціальної психології.
  94. Олексенко Володимир Павлович – декан факультету філології та журналістики.
  95. Омельчук Сергій Аркадійович – проректор з наукової роботи.
  96. Омельчук Юлія Олександрівна – старший викладач кафедри мовознаства.
  97. Орленко Олена Владиславівна – завідувач кафедри готельно-ресторанної справи;
  98. Панфіленко Валерія Олегівна – студентка педагогічного факультету.
  99. Парасочкіна Ксенія Вікторівна – заступник начальник юридичного відділу.
  100. Петухова Любов Євгенівна – декан факультету дошкільної та початкової освіти.
  101. Пилипенко Ігор Олегович – декан факультету біології, географії і екології.
  102. Підгірна Євгенія Миколаївна – керівник загального відділу.
  103. Полєвікова Ольга Борисівна – доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.
  104. Поліщук Ірина Євгенівна – завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук.
  105. Полякова Галина Миколаївна – к.п.н., доцент кафедри культурології.
  106. Попова Ірина Михайлівна  – головний бухгалтер.
  107. Попович Тетяна Анатоліївна – к.тех.н., доцент кафедри хімії та фармації.
  108. Постельніков Олександр Анатолійович – студент факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
  109. Прохоренков Василь Миколайович – к.філол.н., доцент кафедри російської мови та загального мовознавства.
  110. Рембецька Ольга Віталіївна – завідувач кафедри соціальних комунікацій.
  111. Рехліцька Алла Євгенівна – завідувач кафедри хореографічного мистецтва.
  112. Риженко Ірина Миколаївна – завідувач кафедри адміністративного і господарського права та правоохоронної діяльності.
  113. Романова Наталя Василівна – д.філол.н., професор кафедри німецької та романської філології.
  114. Руденко Людмила Миколаївна – д.філол.н., професор кафедри слов’янської філології.
  115. Саган Олена Валеріївна – завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії.
  116. Саінчин Олександр Сергійович – завідувач кафедри галузевого права.
  117. Самсакова Ірина Владиленівна – керівник музейно-архівного центру.
  118. Світлий Владислав Васильович – студент факультету фізичного виховання та спорту.
  119. Семенюк Станіслав Кузьмич – к.б.н., доцент кафедри екології та географії.
  120. Сенчишен Денис Олександрович – студент факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
  121. Солдатова Світлана Миколаївна – завідувач кафедри німецької та романської філології.
  122. Соловйов Андрій Ігорович – декан факультету економіки і менеджменту.
  123. Сотула Олександр Сергійович – д.ю.н., професор кафедри галузевого права.
  124. Стрикаленко Євгеній Андрійович – завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту.
  125. Сурхаєв Владислав Миколайович – студент факультету української філології та журналістики.
  126. Тавровецька Наталія Іванівна – завідувач кафедри практичної психології.
  127. Таточенко Володимир Іванович – завідувач кафедри алгебри, геометрії та  математичного аналізу.
  128. Товстоган Володимир Святославович – к.п.н., доцент кафедри корекційної освіти.
  129. Туницька Ніна Олексіївна – студентка педагогічного факультету.
  130. Тюхтенко Наталія Анатоліївна – в.о. ректора, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи.
  131. Ушкаренко Юлія Вікторівна – завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин.
  132. Форостян Анатолій Федорович – к.п.н., доцент кафедри культурології.
  133. Хван Денис Володимирович – студент факультету економіки і менеджменту.
  134. Ходосовцев Олександр Євгенович – д.б.н., професор кафедри ботаніки.
  135. Хребтов Владислав Віталійович – студент медичного факультету.
  136. Цапів Алла Олексіївна – к.філол.н., доцент кафедри перекладознавства та прикладної лінгвістики.
  137. Чепок Роман Володимирович – завідувач кафедри професійної освіти.
  138. Чмут Анна Володимирівна – к.е.н., старший викладач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин.
  139. Чокас Юлія Сергіївна – студентка юридичного факультету.
  140. Чуприна Володимир Григорович – завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.
  141. Шапошник Оксана Миколаївна – к.філол.н., старший викладач кафедри перекладознавства та прикладної лінгвістики.
  142. Шапошникова Ірина Василівна – декан соціально-психологічного  факультету.
  143. Шашкова Ніна Ігорівна – завідувач кафедри менеджменту і адміністрування.
  144. Швець (Повстемська) Катерина Миколаївна – студентка факультету української філології та журналістики.
  145. Шебанова Віталія Ігорівна – д.психол.н., професор кафедри практичної психології.
  146. Шерман Михайло Ісаакович – д.п.н., професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики.
  147. Штепенко Олександра Геннадіївна – завідувач аспірантури та докторантури.
  148. Шурда Жанна Іллівна – студентка педагогічного факультету.
  149. Юдін Віталій Сергійович – студент факультету економіки і менеджменту.
  150. Юріна Юлія Миколаївна – к.філол.н., доцент кафедри соціальних комунікацій.
  151. Якимчук Дмитро Михайлович – доцент кафедри готельно-ресторанної справи.
  152. Яковлева Світлана Дмитрівна – завідувач кафедри корекційної освіти.