№
|
ПІБ
|
ЗВО
|
Термін
|
№ сертифіката
|
1
|
Левицький Вадим Едуардович
|
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
|
10.02.2020
10.03.2020
|
20-20/229
|
2
|
Сімко Алла Володимирівна
|
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
|
10.02.2020
10.03.2020
|
20-20/230
|
3
|
Астіоненко Ігор Олександрович
|
Херсонський національний технічний університет
|
23.09.2019
23.03.2020
|
20-20/231
|
4
|
Моісеєнко Світлана Вікторівна
|
Херсонський національний технічний університет
|
23.09.2019
23.03.2020
|
20-20/232
|
5
|
Радул Ірина Геннадіївна
|
Центральноукраїнский державний педагогічний університет
|
10.02.2020
24.03.2020
|
20-20/233
|
6
|
Гвоздій Світлана Петрівна
|
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
|
15.10.2019
15.04.2020
|
20-20/234
|
7
|
Пенов Вадим Васильович
|
Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
|
15.10.2019
15.04.2020
|
20-20/235
|
8
|
Александрова Наталія Григорівна
|
Херсонська державна морська академія
|
01.102020
01.11.2020
|
20-20/236
|
9
|
Грек Володимир Анатолійович
|
Київський університет імені Б.Грінченка
|
01.102020
02.11.2020
|
20-20/237
|
10
|
Куценко Сергій Володимирович
|
Уманський державний пед.університет імені П.Тичини
|
01.10.2020
31.10.2020
|
20-20/238
|
11
|
Терещенкова Оксана Вікторівна
|
Херсонська морська академія
|
05.10.2020
12.11.2020
|
20-20/239
|
12
|
Андрющенко Марина Іванівна
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/240
|
13
|
Головаченко Іван Вікторович
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/241
|
14
|
Димова Антоніна Миколаївна
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/242
|
15
|
Конопляник Олег Васильович
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/243
|
16
|
Кураса Геннадій Олександрович
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/244
|
17
|
Маєр Василь Якович
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/245
|
18
|
Мінца Микола Олександрович
|
Чорноморський національний університет імені П.Могили
|
05.10.2020
06.11.2020
|
20-20/246
|
19
|
Вінниченко Марія Юріївна
|
Херсонський національний технічний університет
|
15.10.2020
25.11.2020
|
20-20/247
|
20
|
Гнедько Тетяна Миколаївна
|
Херсонський національний технічний університет
|
15.10.2020
25.11.2020
|
20-20/248
|
21
|
Петренко Євгенія Миколаївна
|
Херсонський національний технічний університет
|
15.10.2020
25.11.2020
|
20-20/249
|
22
|
Кузьменко Валентин Сергійович
|
Херсонська державна морська академія
|
16.11.2020
16.12.2020
|
20-20/250
|
23
|
Солдатська Марина Василівна
|
Херсонський національний технічний університет
|
15.10.2020
25.11.2020
|
20-20/251
|
24
|
Кулініч Вікторія Вікторівна
|
Херсонська державна морська академія
|
16.11.2020
16.12.2020
|
20-20/252
|
25
|
Гузар Віктор Миколайович
|
Херсонська державна морська академія
|
16.11.2020
16.12.2020
|
20-20/253
|
26
|
Топал Віктор Володимирович
|
Херсонська державна морська академія
|
16.11.2020
16.12.2020
|
20-20/254
|
27
|
Чапкіс Григорій Миколайович
|
Київський університет імені Б.Грінченка
|
01.12.2020
11.01.2021
|
20-20/255
|
28
|
Заєць Світлана Сергіївна
|
Уманський державний пед.університет імені П.Тичини
|
01.11.2020
30.11.2020
|
20-20/256
|
29
|
Сизоненко Вікторія Анатоліївна
|
Уманський державний пед.університет імені П.Тичини
|
01.11.2020
30.11.2020
|
20-20/257
|